Venjingartíðir 2020/21


Lið Dagur Klokkan Høll Venjara
Mini/U6 Týs 17.00 - 18.00 GH Erla Eliasen
        Guðrun Horn
        Elsa Reinert
        Sylvia B. Johansen
        Katrin á Neystabø
        Finngerð Jensen
 
U6/U8 Týs 16.00 - 17.00 GH Marjun Danberg
        Katrin á Neystabø
        Hervør Niclasen
        Gunnrið Poulsen
        Brá Reginsdóttir
        Rúna Larsen
        Frida H Jacobsen
        Katrina Mortansdóttir
        Petra Larsen
 
G10 Týs 14.00 - 15.00 GH Ingunn Kristina Persson
  Hós 14.00 - 15.00 HH2 ​Margit W. Fríðmundsdóttir
  Frí 15.00 - 16.00 GH Sólbjørt Høj
        Katrin D. Á Neystabø
 
G12 Mán 15.00 - 16.00 HH1 Stina Madsen
  Mik 15.00 - 16.00 HH1 Anna Clementsen
  Frí 17.00 - 18.00 GH Hjørdis Viðstein
 
G14 Mán 16.00 - 17.00 HH1 Pál Niclasen
  Mik 16.00 - 17.00 HH1 Stina Madsen
  Frí 17.00 - 18.00 GH  
 
G16 Týs 19.30 - 20.30 GH Rasmus Søby
  Mik 17.00 - 18.00 HH1 Julian J. Kragesteen
  Frí 20.00 - 21.00 GH Jóhannes Bjørgvin
 
G18 Hós 21.00 - 22.00 HH2 Teitur Magnussen
        Claus Rasmussen
 
Dr10 Týs 15,00 - 16.00 GH Ása D. Á Neystabø
  Hós 15.00 - 16.00 HH2 Jón Kragesteen
  Frí 15.00 - 16.00 GH Fríði Hentze
 
Dr12 Mán 17.00 - 18.00 HH1 Gilli N. Lorenzen
  Hós 16.00 - 17.00 HH2 Eyðun Jensen
  Frí 16.00 - 17.00 GH Marius B. Johansen
        Vernar R. Olsen
        Jóhannes P. Kragesteen
 
Dr14 Mán 19.30 - 20.30 HH1 Gilli Lorenzen
  Hós 17.00 - 18.00 HH2 Páll Kjartan Nattestad
  Frí 16.00 - 17.00 GH Dánjal Samuelsen
        Bárður Lorenzen
 
Dr16 Mán 20.30 - 21.30 HH1 Terji Mørk
  Mik 21.00 - 22.00 HH1 Torkil Hentze
  Frí 18.00 - 19.00 GH  
 
Dr18 Mik 21.00 - 22.00 HH1 Arnar Gunnarsson
  Frí 19.00 - 20.00 GH Terji Mørk
 
SMS Mán 18.00 - 19.30 HH1 Kári Horn
  Mik 18.00 - 19.30 HH1 Flemming Raben
  Hós 19.30 - 21.00 HH2 Eirikur Magnussen
  Sun 09.00 - 10.30 GH  
 
Okkara Týs 18.00 - 19.30 GH Arnar Gunnarsson
  Mik 19.30 - 21.00 HH1 Finnur Hansson
  Hós 18.00 - 19.30 HH2 Guðrun Patursson
  Frí 19.00 - 20.00 GH  
  Ley 10.30 - 12.00 GH  
 
1.kv. a       Brynja Høj
        Mildrið Jacobsen
        Jón Simonsen
        Kári Horn
 
1.kv. b       Birita Wardum
 
1.menn       Terji Mørk
        Arnar Gunnarsson

Niðanfyri eru leinkirnar til teir ymisku fb bólkarnar. 
Um tit foreldur ella leikarar ikki eru í bólkinum, vinarliga innlimi tykkum